Сувій Тори Малий Сувій зшито з окремих листів пергаменту приблизно 35-40 см. довжиною, на які дрібним почерком переписано книгу «Берешит», тобто Буття, та початок книги «Шмот» тобто Вихід до вірша 28:27

Рукописи

Історія єврейської книги, зрештою як і історія книговидавництва загалом, пройшла через рукописний етап. Але винахід Гуттенберга і його імплементація в єврейське суспільство не змогли знищити традицію переписувати від руки ряд творів. В першу чергу це сувої Тори, тобто П’ятикнижжя Мойсея, які мали переписувати під руки на пергамент писці-сойфери. В той же спосіб вони переписували пергаменти з молитовних скриньок-тфілінів (фрази з молитви Шма), та тексти на медузи, що кріпилися при вході до єврейського помешкання частин, і містили частину тексту тієї ж молитви.

Також, звичай велів виконувати від руки ще цілий ряд документів. Це книги пінкасів, тобто актові книги, в яких містилася інформація про життя релігійних громад, ктубот, себто шлюбні контракти, як правило багато прикрашені ілюстраціями, і.т.і.. Видатними пам’ятками мистецтва європейського єврейства є екземпляри Аггади (притчі, передання) на свято Песах, які часто ілюструвалися вигадливими мініатюрами.